Vítejte na stránkách městyse Lázně Toušeň
Menu
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
 Dnešní den
 Aktualizace
Galerie
Dospělí - duben 2008
Fotbalový tým dospělých v dubnu 2008
Počet zobrazení: 6647
Aktuální známka: 0
Úřad městyse
Adresa:
Hlavní 56
250 89 Lázně Toušeň
Telefon:
326 992 302
Úřední hodiny:
Pondělí, středa
8.00-12.00, 13.00-17.00

František Jampílek

Kalendář akcí
Nepřehlédněte
30.03.2020: Otevřený dopis
Otevřený dopis panu ministrovi Adamu Vojtěchovi, jímž starosta městyse Lázně Toušeň ing. Luboš Valehrach reaguje na informace ve věci vyčlenění jednotky Slatinných lázní Toušeň pro potřeby léčby osob nakažených koronavirem, najdete ke stažení a přečtení zde.
30.03.2020: Florián - zpravodaj
Florián - zpravodaj městyse pro březen-duben 2020 najdete ke stažení zde.
Fotografie z akcí
YouTube kanál
Info z regionu
Spisy z historie obce
I. kronika městyse Toušeně

Kniha pamětí městečka
Toušeně 1907-1961
Toušeňský Myšák
Nejčtenější
Počasí
Počasí zítra Počasí pozítří Počasí popozítří Počasí za tři dny
Zdroj: MeteoPress.cz
Okolní kina
Jízdní řády

Galerie fotografií

14. 05. 2008 - Rubrika: Různé - Autor: Michal Nováček
... aneb nemáte také schované nějaké zajímavé fotky z Toušeně?

Jistě jste si mnozí již stačili všimnout, že na toušeňských stránkách byla nově zprovozněna galerie fotografií. Tato galerie je dělena na tematické skupiny; mimo to jsou jednotlivé fotografie dále řazeny do různých kategorií a lze si tak vybrat způsob zobrazení skupin fotografií, vedle dalších možností řazení fotografií přímo ve skupinách (dle popularity, data nebo hodnocení). Fotografie je možno i komentovat.

Galerie bude průběžně doplňována, sám mám ve svém archívu ještě řadu fotografií z různých akcí pořádaných v Toušeni (dětské sportovní dny, besídky, zahájení školního roku, objekty, příroda, atd.). Do začátku "plnění" galerie též přispěl velmi zajímavými historickými fotografiemi a pohlednicemi RNDr. Jan Králík.

Pokud sami vlastníte zajímavé fotografie týkající se života v Toušeni a nebráníte se jejich zveřejnění v galerii, budu velmi rád za jejich poskytnutí. V tomto případě si prosím přečtěte několik následujících bodů:

  • Fotografiemi se rozumí historické či současné obrázky, snímky či pohlednice, jejichž obsahem jsou zajímavé či dokumentární záběry z kultury, sportu, zábavy, apod., dále lidé, příroda, stavby, budovy, pamětihodnosti, atd., vážící se na Lázně Toušeň a nejbližší okolí.
  • Abychom se vyhnuli možným problémům s autorskými právy, poskytujte zásadně své fotografie. V případě jiných než svých je vhodné znát a uvést alespoň zdroj, z něhož jste je získali.
  • Pokud jde o série fotografií (akce, atd.), neposílejte všechno, stačí vybrat 3-4 nejzajímavější.
  • S kvalitou fotografií, byť ta je samozřejmě též vítána, si hlavu nelámejte, důležitá je dokumentační hodnota, zajímavost, jedinečnost.
  • Ideální je stav, pokud máte tyto fotografie v elektronické formě. Požadovaný formát je JPG s rozumnou kvalitou-kompresí (při ukládání do JPG ze zdrojové fotografie nastavit cca 80-90% kvalitu) a max. velikostí do cca 1000x700 pixelů.
  • Nezapomeňte uvést ke každé fotografii stručný popis a datum vzniku, stačí i přibližné, případně zdroj zasílaných fotografií - pokud něco z těchto informací není již obsaženo např. v názvu souboru.
  • Pokud si budete přát, u vašich fotografií vystavených v galerii lze uvést citaci "Fotografie poskytl vaše jméno".
  • V případě zveřejnění vašich fotografií v galerii souhlasíte s tím, že vaše fotografie jsou veřejně přístupné a mohou být dále používány, zpracovávány či upravovány pro další použití v rámci toušeňských stránek (články, atd.). Ostatní práva k vaším fotografiím zůstávají nedotčena.

V případě vaší ochoty s poskytnutím fotografií tyto prosím zasílejte jako přílohu e-mailu na tuto adresu. Lze dohodnout i jinou formu předání. Předem děkuji.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

 
Tyto stránky jsou generovány a spravovány pomocí redakčního systému phpRS
Design: MN - Obsah: uvedení autoři - © 1999-2019
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved
Prohlášení o přístupnosti stránek - Pravidla pro používání cookies - Kontakt na správce stránek